Светосавска 11, 22300 Стара Пазова

Данас је: 
Недеља, 18 Новембар 2018

Архива примљених захтева

Статус: РЕШЕН

Надлежна служба: ЈКП ЧИСТОЋА

Поштовани, да ли има ко од надлежних да примети на шта личи центар Старе Пазове. Да ли се неко сећа старе Старе Пазове кад је била позната по уређеним травњацима и цвећу и била за понос а сада се више травњаци ни у центру не косе? Апелујем и молим да се нешто уради по том питању!!!

12 радника ЈКП Чистоћа је тренутно на терену и косе травнате површине по предвиђеном распореду.

Статус: РЕШЕН

Надлежна служба: МЗ СТАРИ БАНОВЦИ

Испред куће у Ст.Бановцима, ул.Тишме Стевана 126 се налази испусни водоводни шахт који је пун воде и долази до улегања терена тако да је дошло и до оштећења на кући Потребно је да инспекција изађе на терен да сними стање.

Увидом на терену у ул. Стевана Тишме бр. 126, 09.05.2013.год у 09:30 комисија у саставу : Предедник МЗ Ст. Бановци Савић Радислав, референт за наплату воде и персоналне службе Вујасиновић Драгана, водоинсталатери Пражић Тошица и Бошковић Небојша је установила да узрок урушавања ( накривљености ) куће није водоводна шахта која се налази на зеленој површини.Такође закључује да је поменути објекат пре неколико година , ради изградње новог поред, исечен , те је стабилност исог нарушена. Комисија је направила фотографије које то доказују, а предлаже да на терен изађе грађевински инспектор који би установио тачност наведеног.

Статус: У РАДУ

Надлежна служба: КОМУНАЛНА ИНСПЕКЦИЈА

Добар дан хтео бих да пријавим један комунални проблем који од како постаје топлије све више и више је неподношљив... Ради се о немогућем непријатном мирису свиња и свињског измета.. у вецерњим сатима није могуће отворити прозоре или врата да би ушао свеж ваздух а и деца се играју по дворишту и на улици и удшу тај смрад... проблем се налази у Старој Пазови у улици Ћирила и Методији поред Ауто школе

Ваш захтев је заведен под бр.355-110/2013 и преузет од стране Комуалне инспекције која ће изаћи на терен и констатовати каква је ситуација.

Статус: РЕШЕН

Надлежна служба: ТЕЛЕКОМ

Молим Вас да контактирате поштанску службу у Сурдуку и замолите их да ми на кућну адресу донесу хитну пошиљку јер нисам у могућности да је лично преузмем, обзиром на то да сам непокретан.

Контактиран је службеник Телекома у Сурдуку који је организовао испоруку пошиљке на кућну адресу.

Статус: РЕШЕН

Надлежна служба: ДИРЕКЦИЈА ЗА ИЗГРАДЊУ ОПШТИНЕ СТАРА ПАЗОВА

у Старој Пазови у улици Светосавска до улице Змај Јовина, непарном страном, не ради улична расвета.

Захтев је прослеђен извођачу радова и квар ће бити отклоњен у уговореном року (до 15 дана).

  • Каталог слободних локација
  • Званични сајт општине Стара Пазова
  • Водич за инвеститоре општине Стара Пазова
  • Katalog slobodnih lokacija
  • Zvanični sajt opštine Stara Pazova
  • Vodič za investitore opštine Stara Pazova