Светосавска 11, 22300 Стара Пазова

Данас је: 
Субота, 22 Септембар 2018

Архива примљених захтева

Статус: У РАДУ

Надлежна служба: КОМУНАЛНА ИНСПЕКЦИЈА

У кругу старе фабрике Диана се пали смеће и шири се дим. Ово се већ раније дешавало и случај је пријављиван Комуналној инспекцији али сам добио одговор да треба да пријавим проблем у моменту паљења, што је сад случај.

Пријава је прослеђена начелнику Одељења за комуналне делатности и заштиту животне средине, који је послао комуналног инспектора на терен.

  • Каталог слободних локација
  • Званични сајт општине Стара Пазова
  • Водич за инвеститоре општине Стара Пазова
  • Katalog slobodnih lokacija
  • Zvanični sajt opštine Stara Pazova
  • Vodič za investitore opštine Stara Pazova