Светосавска 11, 22300 Стара Пазова

Данас је: 
Субота, 22 Септембар 2018

Архива примљених захтева

Статус: У РАДУ

Надлежна служба: КОМУНАЛНА ИНСПЕКЦИЈА

Добар дан хтео бих да пријавим један комунални проблем који од како постаје топлије све више и више је неподношљив... Ради се о немогућем непријатном мирису свиња и свињског измета.. у вецерњим сатима није могуће отворити прозоре или врата да би ушао свеж ваздух а и деца се играју по дворишту и на улици и удшу тај смрад... проблем се налази у Старој Пазови у улици Ћирила и Методији поред Ауто школе

Ваш захтев је заведен под бр.355-110/2013 и преузет од стране Комуалне инспекције која ће изаћи на терен и констатовати каква је ситуација.

  • Каталог слободних локација
  • Званични сајт општине Стара Пазова
  • Водич за инвеститоре општине Стара Пазова
  • Katalog slobodnih lokacija
  • Zvanični sajt opštine Stara Pazova
  • Vodič za investitore opštine Stara Pazova